Satınalma Süreci

Hbbhome.com sitesine üye olarak kredi kartı, posta çeki ve havale yöntemleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize ekledikten sonra belirlenen süreçleri takip ederek alışverişi tamamlayabilirsiniz. Sipariş aşamaları ile ilgili her türlü soru ve sorunu müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. 
 
Kredi kartı, posta çeki veya havale yöntemleri ile alışverişinizi tamamladıktan sonra üye olurken bildirdiğiniz eposta adresinize siparişinizin detaylarını içeren bir eposta gönderilecektir. Gelen epostada yer alan sipariş numarasını lütfen not ediniz, siparişinizle ilgili takip işlemlerinizde size yardımcı olacaktır. Bu sipariş numarası size alışverişin son aşamasında verilen sipariş numarası ile aynıdır.

Siparişiniz editörlerimiz tarafından incelenecek ve siparişinizin durumu "Yeni Sipariş" ten "Hazırlanıyor" a geçirilecektir. Bu aşamaları http://www.hbbhome.com/mobilya/SiparisTakip.aspx sayfasından takip edebilirsiniz. Stoklarımızda bulunan ürünler temin süresi beklenmeden hemen kargoya verilmektedir. Özel üretim olan ürünleriniz ürün bilgi sayfasında belirtilen temin süresi içerisinde kargoya verilmektedir. 

Alışverişinizde karşılaştığınız soru veya sorunlar için 0 312 227 83 87 numaralı telefonu veya iletişim formunu kullanabilirsiniz.Etiketler


Bu içerik 7522 defa okunmuştur.