HBB Home

Dekorasyonda Okyanus ve Orman Renkleri

2020 hızla yaklaşırken ve Pantone 2020 yılının rengini açıklamışken ufukta yeni tasarım sinyalleri görünmeye başladı. Koşuşturmacalı günlük çalışma ve şehir hayatı insanları daha dingin daha huzurlu mekan arayışına yönlendiriyor. 2020 yılı dekorasyonlarının merkezine okyanus mavisi ve orman yeşili alarak daha dingin daha terapist mekanlar olarak karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Duvar dekorasyonlarından aydınlatmaya, halıdan kırlentlere daha huzur verici tonların ağırlıkla kullanılacağı bir yıl öngörülüyor. Mavinin engin tonlarına eşlik edecek olan deniz yosunu, mercan yeşili, dalga köpüğü beyazı, yaşam alanlarımızda bir çok detayda bizimle olacak. Geçen yılın bronz ve rose aksesuarlarının aksine önümüzdeki yılda pirinç ve krom aksesuarlar bu renk harmonisinde dikkat çeken unsurlar olarak sahnede yerini alıyor olacak.

Color Trend Oceans 2020 !

2020 yılının trendleri arasında doğal hayattan, tabiattan esinlenen renkler ve objeler yeralıyor. Okyanus renklerinin orman renkleriyle olan şahane uyumu evlerde ve tüm yaşam alanlarında olağanüstü bir uyum yakalamış durumda. Zaman zaman mavinini zaman zaman ise zümrüt yeşilinin merkezde olduğu dekorasyon örnekleri kimi zaman huzurlu bir okyanus dinginliği kimi zaman da alabildiğine yaşam fışkıran yağmur ormanları enerjisi veriyor.

Özellikle yeni bir yıla hazırlık yapılan şu günlerde geleneksel bordo kırmızı tonlarındaki yılbaşı sofralarının aksine okyanus mavisi ve orman yeşili tonlarının başrolü paylaştığı özenli yılbaşı davet sofraları alışılmışın dışında ve oldukça da cool bir hava yakalamanıza imkan sağlayacak. Sunumda kullanılacak pirinç ve krom detaylar da davet sofranıza zarif ve ışıltılı bir görünüm kazandıracak. İşte ışıl ışıl bir yılbaşı davet sofrası dekorasyonu örneği ! Keyifle, sevgiyle buluşulacak masalar kurmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Pirinç ve Krom Aksesuarlar Okyanus Renklerine Eşlik Ediyor !

Dekorasyonda en fazla dikkat çeken objelerden biri de fotoğraf çerçeveleridir. Hatıraların sadece hafızalarda kalmayıp göz önüne serildiği fotoğraf çerçeveleri dekorasyonlarında tamamlayıcı unsurlarından.

HBB Home mağazasında bulabileceğiniz onlarca çeşit fotoğraf çerçevelerinden biri mutlaka sizin zevkinize ve dekorasyonunuza hitap eden bir model olmaya aday.

Trendleri yakından takip eden HBB Home “Okuyanus ve Orman Renkleri”ne uygun çerçeve modelleriyle de göz dolduruyor.

Yaşam alanlarınızı dekore ederken seçeceğiniz okyanus ve orman renkleri, gün boyunca hayatın hızlı akışında ve temposunda harcadığınız enerjiye karşılık,  günün sonunda eve döndüğünüzde huzuru ve dinginliği vadediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir