HBB Home

Koltuk Şalları İle Elegant Bir Görünüm

Pazar öğleden sonraları ya da gün içinde battaniyeye ya da bir koltuk şallarına sarınıp tembellik yapmanın keyfini herkes yakındandan bilir. Özellikle havalar soğuduğunda ve uzun gecelerde şöminenin başında yumuşacık bir koltuk şalına sarınıp kıvrılıp bir elinde kitap bir elinde sıcacık kahve ile keyifli vakit geçirmenin yerini bir şey tutmaz.

Gelişigüzel bir şekilde ister bir koltuk üzerine ister bir sandalyeye atılmış bir koltuk şalı ortama zarif ve elegant bir görünüm sağlar. Hem doku hem tarz olarak birçok çeşidi olan battaniyelerin özellikle kaşmir, yün, triko ya da suni kürkten yapılan modellerini tercih edebilirsiniz.

Suni Kürk & Peluş

Suni kürk ve peluş koltuk şalları ve battaniyeler zarif ve bir o kadar da sıcak bir hava katıyor mekanlara. Yeni bir yıla yaklaştığımız şu günlerde koltuk şalları ve battaniyeler sevdiklerinize verebileceğiniz çok şık bir hediyelik de olabilir ayrıca. Bu dekoratif aksesuar lüks göründüğü gibi öyle de hissettiriyor.

Bu dekoratif battaniye ve şalların en iyi yanlarından bir diğeriyse gelişigüzel bir şekilde odanın bir yerine atılıverse bile hiçbir şekilde mekanın tarzını zenginleştirmek konusunda çok fazla endişelenmenize gerek bırakmıyor olması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir